Hakkımızda

Delgen Sigorta Aracılık ve Danışmanlık Hizmetleri kurucusu Müge Delgen Ceylan 2000 yılında Yapı Kredi Sigorta Ege Bölge Müdürlüğünde sağlık ve yaşam branşında satış danışması olarak işe başlamış,2002 yılında tüm sigorta ürünlerini satma yetkisi alarak sigorta uzmanlığına, 2003 yılında ise Satış yönetmenliğine terfi etmiştir.

15/03/2006 tarihinde  Müge Delgen Ceylan görevinden ayrılıp; Kuşadası’nda  Delgen Sigorta Aracılık  Hizmetleri A.Ş.'yi açarak Aksigorta şirketinin yetkili acentesi olmuştur. Tüm sigorta ürünleri satışında yetkisi olan firmada deneyimli dört tane SEGEM belgeli teknik personel çalışmaktadır.

2017 yılı itibarı ile Ak Sigorta, Zurich Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Groupama Sigorta, Allianz Sigorta ve AvivaSA yetkili acentesi olan firmadan, ürün yelpazesini genişleterek yerli ve yabancı müşterilere bireysel ve kurumsal hizmet vermektedir. Firmamız Kuşadası’nın en güçlü sivil toplum örgütü olan Kugiad ve Kuşadası ticaret odası meclisi üyesi ve Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu yüksek istişare kurulu asıl üyesidir.

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ